Jak działamy

Nasza praca jest naszą pasją, dajacą radość i satysfakcję.

To sprawia, że do każdego projektu podchodzimy z pełnym entuzjazmem i osobistym zaangażowaniem.

 

Co nas wyróżnia

W pracy z ludŸźmi najważniejsze jest słuchanie. Aranżując wnętrze słuchamy Klienta, aby poznać jego oczekiwania, gust i charakter. Dzięki temu możemy indywidualnie dopasować projekt wnętrza do osoby.

 

Najważniejsze jest zadowolenie Klienta, a osiągamy to przez dokładną personalizację projektu. Nasze aranżacje sprawiają, że w swoim domu znajdujecie azyl.

SYNTEZA CHARAKTERÓW

Mamy zupełnie inne charaktery, co pozwala patrzeć na zadania projektowe z różnych perspektyw, a połączenie pomysłów i emocji daje nieoczekiwane, ciekawe i zaskakujace efekty.

Kasia

 

Jako projektantka doskonale radzę sobie z określaniem potrzeb estetycznych Klientów, staram się równoważyć w projekcie cechy funkcjonalne z estetycznymi i udaje mi się to bez problemu osiągnąć. Jestem dumna ze swoich pomysłów, które zwykle podobają się...

W zmaganiach projektowych wspomagają nas:

+

Firmy remontowo - budowlane.

+

Producenci stolarki okiennej i drzwiowej.

+

Frofesjonalny fotografik.


Nasza satysfakcja...

Największą satysfakcję dają projekty trudne. Ich realizacja utwierdza nas w poczuciu profesjonalizmu i daje spełnienie. Cenimy sobie każde nowe doświadczenie, a napotkane trudności traktujemy jako wyzwanie i szansę na podniesienie umiejętności.

Opinie o nas...

 • "Zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy charakteryzujące firmę Conceptica. Każde rozwiązanie było gruntownie przemyślane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach".

  — P.A Pawłowscy
 • "Jeżeli kiedykolwiek będziemy potrzebowali profesjonalisty od urządzania wnętrz z pewnością skorzystamy z usług Izy i Kasi. Dzięki nim, nasze mieszkanie, stało się cudownym miejscem, do którego codziennie wracamy z wielką przyjemnością."

  — P.A. Pawłowscy
 • "Pokój naszej pięcioletniej córeczki stał się jej królestwem. Nie przypuszczałam, że dorosła osoba może tak dobrze zrozumieć potrzeby i gust dziecka"

  — Gosia
 • "Sprzedawałem, a raczej udostępniałem moje mieszkanie w Sopocie do oglądania przez ponad dwa lata. Dzięki działaniom firmy Conceptica sprzedało się w przeciągu następnego tygodnia!"

  — Marek